Biliárd Budapest

biliárd-terem-budapest
Biliárd Terem Budapest

Ha biliárdozni vagy más hasonló időtöltéshez lenne kedved Budapesten nézd meg a Biliard Budapest oldalt.

Az oldalon, a Budapesten található biliárd termek szerepelnek.

A listában szereplő termek nagyrészt több asztallal rendelkeznek, versenyszintű és hobbiszintű asztalokkal. Több helyen található snooker és csocsó asztal, darts tábla is.

Amennyiben nem vagyunk teljesen tisztában a szabályokkal, a személyzet készségesen a segítségünkre siet. Minden helyen lehetőségünk van szomjoltó italok fogyasztására is, a legtöbb vendéglátóhelyen meleg konyhával, kávézóval is rendelkezésünkre állnak.

Sok helyen kivetítőkön követhetők sportesemények is.

Amennyiben telefonos elérhetőségre van szükség, a megjelenített weboldalakon megtalálják azt.

A Biliárd Budapest igyekszik megfelelő információkkal szolgálni.

Jó szórakozást !


Noiret Biliárd és Darts Szalon 1066 Bp., Dessewffy u. 8. www.noiret.hu

Gold Biliárd 1191 Bp., Kossuth tér 4-5. (Kispesti Áruház 2.emelet) www.goldbiliard.hu

Atlantis Bisztró és Biliárd 1137 Bp., Hegedűs Gy. u. 2. www.atlantisbiliard.hu

Tájfun Biliárdszalon 1145 Bp, Szugló u. 65. www.tajfunbiliard.hu

Room Biliárdszalon 1133 Bp Bp., Gogol u. 22. www.roombiliard.hu

Stifler Pool 1073 Bp., Erzsébet Krt. 19. www.stiflerpool.hu

Pool Harbour Biliárd 1182 Bp., Cziffra Gy. út 115. www.poolharbour.hu

Art Club Biliárd 1045 Bp., Elem u. 5-7. www.artclub.hu

Glob Royal Biliárd 1035 Bp., Csemete u. 5. www.globroyal.com

Pearl Biliárd 1032 Bp Bp., Bécsi út 136. www.pearlharbor.hu

Black Pool Biliárd & Darts 1093 Bp., Vámház krt. 15. www.blackpool.hu

Biliárd Club ’88 1141 Bp., Szugló u. 88.

Ötker Snooker 1055 Bp., Jászai Mari tér 2. www.otkersnooker.hu

Terminal Snooker 1191 Bp., Vak Bottyán u. 75/A-C www.terminalsnooker.hu

Walhalla Club 1074 Bp., Dohány u. 1/a www.walhalla.hu

Sugár Bowling 1148 Bp., Örs Vezér tere 24. www.sugarbowling.hu